Total Pageviews

Subscribe Here

TERIMA KASIH PEMBACA

22 November 2015

Majlis Anugerah Hal Ehwal Murid SMK Cheras 2015: Senarai Penerima Anugerah


Program yang sepatutnya dijalankan pada 19 Oktober 2015 tetapi asyik ditunda sebab masalah jerebu dan sekolah ditutup menyebabkan murid tingkatan 5 yang menerima anugerah disampaikan pada Majlis Graduasi 2015 pada 24 Oktober 2015 manakala untuk murid lain dijalankan pada 13 November 2015. Terima kasih boss atas anugerah yang diberikan.:)

ANUGERAH HAL EHWAL MURID (HEM) 2O15
SENARAI PENERIMA ANUGERAH (KATEGORI GURU)
ANUGERAH IKON HEM
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
PN. NURHAIZA BINTI CHE MAT
2.
EN. CHE MOHAMAD PADALI BIN CHE MAT
3.
PN. ROZINANI BINTI AWANG
4.
PN. RAUDZAH BINTI AB. RAHMAN
ANUGERAH PENGURUSAN HEM TERBAIK
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
PN. SAPURA BINTI AMAT
3.
PN. NAFSAH BINTI MOHD SHAH
ANUGERAH PENGURUSAN DISIPLIN TERBAIK
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
PN. KHAIRUL AKHMAR BINTI OMAR
2.
EN. JASVIR SINGH A/L BIKAR SINGH
3.
EN. CHAN YOONG KEONG
4.
PN. LEE SOO HEONG
5.
EN. AMIRUDDIN BIN MOHD YUSOFF
6.
PN. RATNA DEWI A/P P. GOPALAKRISHNA
7.
EN. MOHD NIDZAM BIN MOHD YUSOFF
8.
EN. MOHD RIZAL BIN MAT SALIM
9.
EN. ABDULL AZIS BIN ARBI
10.
EN. RAHIMI BIN ABD  KARIM
11.
PN. ELYA HAFIZA BINTI ABDUL RAHMAN
12.
EN. BALA SEGAR A/L M. MUNIANDY
13.
PN. LEE WAN YEE
14.
EN. MASRIZAL BIN ABU BAKAR
15.
PN. KAMZIYAH BINTI MOHD YAMAN
16.
EN. AHMAD AZRAN BIN ABDUL RAHMAN
ANUGERAH PENGURUSAN KANTIN TERBAIK
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
PN. UMIZAM ZAHARAH BINTI ISMAIL

ANUGERAH PENGURUSAN KESIHATAN  TERBAIK
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
PN. AZIMAH BINTI IBRAHIM
ANUGERAH GURU MENTOR TERBAIK
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
PN. NORAINI BINTI JAMALUDDIN
2.
PN. NORLIZA BINTI BORHAN
3.
PN. ELYA HAFIZA BINTI ABDUL RAHMAN
4.
CIK AIDA AZLINA BINTI RAMLI
5.
PN. ZAHIRAH BINTI ABDUL HALIM
6.
PN. NORMAH BINTI OTHMAN
ANUGERAH PENGURUSAN BUKU REGISTER TERBAIK
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
PN. SOLEHAH BINTI AHMAD
2.
CIK. JAMALIAH AZMIRAKARIMAH BINTI MOHD ALI
3.
PN. NORIDA BINTI MOHD NASER
4.
PN. KANAGAMBIGAI A/P RAMOO
5.
PN. ROZITA BINTI MUSA
ANUGERAH GURU PRIHATIN
1.
PN. TENGKU LAILA SARI BINTI TENGKU JUSOH
2.
PN. CHUA GEK IMM
3.
PN. NORAIDA BINTI MOHAMAD@ ABDULLAH
4.
PN. HASLINA BINTI HASHIM
5.
PN. ZIZAWANI BINTI FAUZI

ANUGERAH GURU KREATIF
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
EN. AZRIN BIN U MAT
ANUGERAH GURU KECERIAAN
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
SAKINA  BINTI MAT SAHID
ANUGERAH PENGURUSAN BILIK KHAS
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
PN. NORLIZA BINTI RAFIE
2.
PN. SHARIN HANUM BINTI ABDUL RAHMAN
3.
PN. MURNI YATI BINTI MASARI
ANUGERAH GURU PENYELARAS TINGKATAN
1.
CIK TUONG LOY MUI
2.
PN. FAIZA BINTI MAMAT
3.
PN. MURNI YATI BINTI MASARI
4.
PN. SALINA BINTI MOHD ISA
5.
PN. ROSZITA BINTI MD. TOFF@ZULKEFLI
6.
PN. TAN NYOK MOI
ANUGERAH IKON GURU
1.
EN. MOHD NOOR BIN MAT DERIS

Anugerah Pengurusan Disiplin sesi pagi

Anugerah Pengurusan Disiplin sesi pagi


Penerima pengurusan disiplin terbaik sesi pagi


Pengurusan disiplin terbaik sesi petang
Anugerah pengurusan kesihatan
Anugerah mentor terbaik
Anugerah register terbaik
Anugerah Guru Prihatin
Anugerah Guru Prihatin
Anugerah Guru Kreatif
Anugerah Keceriaan Bilik Khas
Anugerah Pengurusan Penyelaras Tingkatan
Anugerah Pengurusan Penyelaras Tingkatan
Anugerah Ikon Guru




ANUGERAH HAL EHWAL MURID (HEM) 2O15
SENARAI PENERIMA ANUGERAH (KATEGORI MURID)
ANUGERAH SAHSIAH TERPUJI
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
NATCHA DARASAT (5S2)
2.
RICHIE ARVIND (4S2)
3.
SAM JIA YIT (5S1)
4.
TEH KHODIJAH SOFFIAH BINTI MOHD NASIR (1J)
5.
NURIN NABILA BINTI NAZRI (1B)
6.
CHAN CHENG YEE (2G)
ANUGERAH KETERAMPILAN DIRI TERBAIK
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
FARIS BIN OSMAN (5S1)
2
ABDUL FATTAH ISKANDAR BIN MOHD ZAINAL (5K1)
3
ERNIE YAP KIAN ERN (5S3)
4
BALQIS SAIDATULNISA BINTI ZURAIMEE (5S1)
5
PHEDRA HEE JOON HAN (5S1)
6
MUHAMMAD AIMAN BIN ROZIMI (4K1)
7
NURUL ZAHIDAH BINTI OMAR (2D)
8
NUR ’AIN NAJWA AMEL AMZAH (2D)
9
ONG CHUN KIT (2G)
10
RAJESHKANNA A/L  K. VEERASINGAM (P1)
ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (KETUA KELAS)
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
NURUL ZAHFIAH BINTI MOHD HAMZAH (5S3)
2.
CHOOI CHEE HOE (5K3)
3.
NURSYAHFIRA BINTI MOHD EDDIN (52V)
4.
NUR SAIDATUL FAIZAH BINTI SAMSUDIN(4V1)
5.
MUHAMMAD DANIAL BIN BUSTAMAM (4K3)
6.
MUHAMMAD ALIFF BIN ABU BAKAR (3C)
7.
MUHAMMAD IQBAL BIN AZHAR(3A)
8.
SITI SARAH BINTI ABD JAFFAR (2C)
9.
NURSYAHIRAH WAFA BINTI AZAMUDIN (2E)
10.
DANISH HAKIM BIN MOHD FADLIE (1B)
ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (PENGAWAS SEKOLAH)

1.
RASYAD KAMAL BIN OTHMAN
ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (PRS)

1.
NURFARISHA BINTI MOHAMAD SOFFIAN
ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (PENGAWAS PUSAT SUMBER)

1.
SITI NORHAMIZAH BINTI JAMIL
ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (PENGAWAS KOPERASI)

1.
NUR ATIKAH BINTI ISMAIL
ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (AJK SURAU)

1.
MUHAMMAD ALIFF BIN ABU BAKAR
ANUGERAH KEHADIRAN TERBAIK
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
PHEDRA HEE JUN HAN (5S1)
2.
RASYAD KAMAL BIN OTHMAN (5S1)
3.
WAN HAU LEONG (5S1)
4.
SOO MENG KIT (5S1)
5
CHOW JIA HUI (5S3)
6.
MUHAMMAD IRFAN BIN MOHAMAD AMEERDIN (5S3)
7.
NG AUN KEE (5S3)
8.
ONG WAI TAT (5S3)
9.
YONG WAI SHENG (5S3)
10.
ABDUL FATAH ISKANDAR B . MOHD FAIZAL (5K1)
11.
SOW JIA ZHE (5K1)
12.
WONG YEN NI (5K2)
13.
SURIYA A/L SUBRAMANIAM (5K4)
14.
NUR ELLYSHA BT ROSYEDI (5V1)
15.
KATHY WONG KER SING (4S1)
16.
NAYLI IZZAH BT MUHAMMAD NASRI (4S2)
17.
CHEONG MEI KUAN (4K1)
18.
MUHAMMAD SHAMRIZAN MOHAMED ISMAIL (4K1)
19.
FATIN NUR ALIAH BT YUSRI (3A)
20.
HOONG JIA MING (3A)
21.
MUHAMMAD IQBAL BIN AZHAR (3A)
22.
NURIN HANISAH BT ALHAJAR (3A)
23.
VICKNAKUMARESH A/L RATNARAJAH (3A)
24.
AHMAD ATIQ  BIN BAHARI (3B)
25.
SOO MUN WAI (3B)
26.
AINUR AIZEAH BT AZMAN HUSNI (3C)
27.
MUHAMMAD  ZUL HANAFI BIN ROHANI (3C)
28.
MUHAMMAD IZRIN RAZIQ BIN RIDZUAN (3C)
29.
FATIMAH KHAULAH BT IBNU SHAIM (3C)
30.
MUHAMMAD AFIQ BIN AZHAR (3C)
31.
MUHAMMAD AIMAN ALIF BIN ABU BAKAR (3C)
32.
AHMAD YUSUF B ZULBAHRIN (3G)
33.
ISAIVANI A/L ANATHAN (3J)
34.
MUHAMMAD RAQIB B. BAHARI (3M)
35.
KAM SENG KUAI (2A)
36.
KOK WEI SENG (2A)
37.
LEOW JIN KEAN (2A)
38.
LIM CHEN EONG (2A)
39.
LOO XIAO XUAN (2A)
40.
MOHAMED ZULHAIQAL BIN ZULIKEFLY (2A)
41.
WONG GUAN YEE (2A)
42.
WONG TIAN JUN (2A)
43.
THE TIAN JUN
44.
SITI BAIZURA BINTI ABD MAJID (1A)
45.
CHOW JIA RONG (1B)
46.
ANIS NABIIHAH BINTI AZLAN (1C)
47.
DANIAL AKMAL BIN SHAMSUDDIN (1C)
48.
MUHAMMAD HAKIMI BIN  KAMARUDIN (1C)
49.
ZAHIR AIMAN BIN MUHD FADZIL (1J)
50.
QURRATU ‘ AINI SOFIYA BINTI ZULFADHLI (1J)
51.
TEH KHODIJAH SOFFIAH BINTI MOHD NASIR (1J)
ANUGERAH KELAS KEHADIRAN TERBAIK
BIL.
SENARAI PENERIMA ANUGERAH
1.
KELAS 5 SAINS 3
2.
KELAS 3 AMANAH
3.
KELAS 1 BESTARI
4.
KELAS 1 CERIA
ANUGERAH KELAS TERBERSIH
1.
KELAS 4 VOKASIONAL 1
2.
KELAS 4 KEMANUSIAAN 1
3.
KELAS PERALIHAN 1
ANUGERAH MEJA KANTIN BERMAKLUMAT
1.
KELAB PENCEGAH JENAYAH
2.
KELAB BAHASA ARAB DAN KELAS KEMAHIRAN AL-QURAN (KKQ)
3.
KELAB SAINS
4.
KELAB BAHASA CINA
5.
KELAB BAHASA INGGERIS
ANUGERAH IKON MURID
1.
RASYAD KAMAL BIN OTHMAN






Anugerah Meja Kantin Bermaklumat
Anugerah Kebersihan Dan Keceriaan Kelas
Anugerah Kelas Kehadiran Terbaik 
Anugerah Kelas Kehadiran Terbaik 

Anugerah Kehadiran Penuh
Anugerah Kehadiran Penuh
Anugerah Kehadiran Penuh
Anugerah Kehadiran Penuh
Anugerah Sahsiah Terpuji

ANUGERAH HAL EHWAL MURID (HEM) 2O15
SENARAI PENERIMA ANUGERAH (KATEGORI GURU)
  1. ANUGERAH IKON HEM
  2. ANUGERAH PENGURUSAN HEM TERBAIK
  3. ANUGERAH PENGURUSAN DISIPLIN TERBAIK
  4. ANUGERAH PENGURUSAN KANTIN TERBAIK
  5. ANUGERAH PENGURUSAN KESIHATAN  TERBAIK
  6. ANUGERAH GURU MENTOR TERBAIK
  7. ANUGERAH PENGURUSAN BUKU REGISTER TERBAIK
  8. ANUGERAH GURU PRIHATIN
  9. ANUGERAH GURU KREATIF
  10. ANUGERAH PENGURUSAN BILIK KHAS
  11. ANUGERAH GURU KECERIAAN
  12. ANUGERAH GURU PENYELARAS TINGKATAN
  13. ANUGERAH IKON GURU

SENARAI PENERIMA ANUGERAH (KATEGORI MURID)
  1. ANUGERAH SAHSIAH TERPUJI
  2. ANUGERAH KETERAMPILAN DIRI TERBAIK
  3. ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (KETUA KELAS)
  4. ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (PENGAWAS SEKOLAH)
  5. ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (PRS)
  6. ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (PENGAWAS PUSAT SUMBER)
  7. ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (PENGAWAS KOPERASI)
  8. ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (AJK SURAU)
  9. ANUGERAH KEHADIRAN TERBAIK
  10.  ANUGERAH KELAS KEHADIRAN TERBAIK
  11. ANUGERAH KELAS TERBERSIH
  12. ANUGERAH MEJA KANTIN BERMAKLUMAT
  13. ANUGERAH IKON MURID

Good things are coming to you
Just keep going..
Keep calm & ignore your heartbeat

No comments: